Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #87490

Eksporto vadybininkas/Vadovas (Kaunas)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- prekių platinimo kanalų vystymas NVS ir ES šalyse;
- naujų klientų paieška NVS ir ES šalyse, ryšių palaikymas su esamais klientais;
- klientų poreikių analizė, derybos, pasiūlymų rengimas, užsakymų vykdymas;
- prekių logistikos organizavimas (iki kliento);
- kainodaros formavimas;
- įmonės atstovavimas užsienio parodose.

Reikalavimai

- aukštasis vadybinis, techninis išsilavinimas;
- 2+ metų darbo patirtis auto detalių rinkoje;
- eksporto patirtis į NVS šalis, ES šalis;
- vadovavimo nedideliam kolektyvui patirtis;
- puikūs derybiniai, bendradarbiavimo (darbo komandoje) ir bendravimo įgūdžiai;
- geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- orientacija į rezultatą ir tikslo siekimą, įžvalgumas, atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą, gerai žinomoje ir stabilioje įmonėje;
- ilgalaikes komandiruotės, nefiksuotą darbo vietą;
- karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#87490
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!