Naujausi skelbimai

Eksporto vadybininko Prancūzijos rinkai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104651

Darbo skelbimo numeris

104651

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už produkcijos platinimą ir populiarinimą Prancūzijos rinkoje, dirbant su stambiais ir vidutiniais šviečiančios reklamos gamintojais, naujų produktų įvedimą į rinką, projektų ir sutarčių rengimą, derybų vedimą, efektyvių ryšių su esamais klientais užtikrinimą, klientų poreikių analizę, parduodant kokybiškus ir unikalius LED apšvietimo sprendimus, aktyvią naujų klientų paiešką ir kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas;
geri prancūzų kalbos įgūdžiai;
geros anglų kalbos žinios;
panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
domėjimasis technika;
puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
galimybė vykti į komandiruotes;
aktyvumas, komunikabilumas, tikslo siekimas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti laiką;
imlumas naujovėms, atsakingumas, kruopštumas.

Geras darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje, mokymus ir profesinį tobulėjimą perspektyvioje ir besivystančioje srityje.

Papildoma informacija

Savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Eksporto vadybininko Prancūzijos rinkai" galite siųsti el. paštu vilnius@noriudarbo.lt arba faksu (8~5) 278 40 64

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

Mūsų klientė - viena iš lyderių Baltijos šalyse, dirbanti LED apšvietimo sprendimų vystymo srityje, vykdanti tyrimus ir kurianti naujus produktus, organizuojanti gamybą ir platinanti savo produkciją Vakarų ir Rytų Europoje bei Skandinavijos šalyse, plečia veiklą ir šiuo metu darbui su Prancūzijos rinka ieško: