Naujausi skelbimai

El. prekybos praktikantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9176

Darbo skelbimo numeris

9176

Darbo aprašymas

  • Internetinės parduotuvės www.desaster.com tobulinimas ir priežiūra
  • PIXI užsakymų programinės įrangos naudojimo praktika
  • Rinkodaros koncepcijos formulavimas ir diegimas
  • Ryšiai du žiniasklaida
  • Klientų duomenų valdymas
  • Tiekėjų duomenų valdymas
  • Informacinių biuletenių kūrimas ir atskaitomybė
  • Kitų internetinių parduotuvių bei vietovei specifinių sprendimų diegimas, naudojant internetinių parduotuvių kūrimo programinę įrangą OXID eShop www.oxid-esales.com (PHP, HTML, CSS)

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir dirbti
  • Anglų kl. ir/arba vokiečių kl. geri įgūdžiai

Naudodama internetinės prekybos platformą www.desaster.com, bendrovė desaster.com GmbH jau nuo 1999 m. valdo žinomą internetinę parduotuvę. 2005 m. desaster.com išplėtė savo verslą ir įkūrė lietuvišką internetinę parduotuvę bei įsteigė biurus ir sandėlį Kaune.
Tarp populiariausių siūlomų produktų – stiliaus ir gyvenimo būdo prekės, interjero aksesuarai, malonios smulkmenos ir dovanos.
Pagrindinis dėmesys pardavimų srityje skiriamas vartotojų segmentui, tačiau pastebimas nuoseklus “B2B” rinkos augimas.
desaster.com buvo suteiktas ne vienas el. prekybos veiklos apdovanojimas.
Siūlome Jums darbą novatoriškoje komandoje ir šiuolaikinėje darbo aplinkoje.

Papildoma informacija

Prašome atsiųsti įtikinamą motyvacinį laišką ANGLŲ KALBA el.paštu info@nfq.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 2 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 14 d.

Pagrindinė įmonės veikla - programinės įrangos ir web projektų kūrimas, e-verslo sprendimai. Įmonė specializuojasi industrinių robotų valdymo sistemose ir jų taikyme medicinoje, vertybinių popierių rinkos analizėje, audio/video sistemų bei CRM sistemų projektavime.