Naujausi skelbimai

Elektrikas - Automatikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162147

Darbo skelbimo numeris

162147

Darbo aprašymas

Darbas automatikos (elektronikos) specialistui;
Aptarnaujant, prižiūrint
Remontuojant elektrines ir automatines įrengimų dalis (gamybiniuose įrengimuose).

Reikalavimai

Pageidautinas techninis išsilavinimas. Elektrinės ir automatinės įrengimų dalies išmanymas. Supratimas apie pramoninius (maisto pramonės) įrengimus.
Elektros prietaisų ir aparatūros jungčių tikrinimas ir gedimų šalinimas; gamybos įrengimų elektrinės dalies priežiūra ir remontas;
Elektrinių bei automatikos schemų skaitymas;
Defektų šalinimas elektrinėse jėgos grandinėse iki 10 kV.
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas - Vairuotojo pažymėjimas B kategorija
Darbo patirtis nuo 2 metų

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas
Ir laiku mokamą atlyginimą

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 18 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 18 d.

AB “Naujoji rūta” - viena didžiausių cukrinės konditerijos produktų gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijo šalyse, rinkai pateikia platų puikaus skonio konditerijos gaminių asortimentą. Mūsų produktai gaminami pagal bendrovės specialistų sukurtas originalias receptūras, atsižvelgiant į vartotojų skonį, nenaudojant sintetinių konservantų.