Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #33682

Elektrikas inžinierius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- kėlimo įrengimų priežiūra
- techninis aptarnavimas ir remontas
- valdymo sistemų surinkimas

Reikalavimai

- aukštesnysis arba aukštasis eletrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas)
- panašaus darbo patirtis (privalumas)
- organizuotumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas
- vairuotojo pažymėjimas

Mes siūlome darbo užmokestį nuo 2200 lt. (išskaičiavus mokesčius), visas socialines garantijas, geras darbo sąlygas, kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes, įdomų darbą, karjeros perspektyvas, draugišką ir jauną kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#33682
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!