Elektrikas
Darbo skelbimo numeris #1304296

Elektrikas

1
Elbora, MB
Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Baigiasi po 30 d.

Darbo aprašymas

Elektros instaliacijos, kabelių, silpnųjų srovių, apšvietimo technikos ir kitų sistemų montavimas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, pareigingumas,
  • Be žalingų įpročių.

Privalumai:

  • Patirtis šioje srityje,
  • Elektros schemų, brėžinių išmanymas,
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

  • Siūlome nuolatinį darbą elektrikui.
  • Suteikiame visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir pan.)

Atlyginimas: Sutartinis, motyvuojantis.

Kontaktai pasiteirauti: 8 683 23785

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1304296
Elektrikas
Jūs kandidatuojate į:
Elektrikas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!