Naujausi skelbimai

Elektrokrautuvo vairuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108237

Darbo skelbimo numeris

108237

Darbo aprašymas

- iškrauti iš transporto priemonės ir pakrauti prekes į transporto priemonę ant palečių;
- perkleti, pervežti paletes ir kitus krovinius;
- tvarkyti sandėlius, sukraunat prekių paletes į stelažus ar jas nukeliant;
- kiti vadovo pavesti darbai ir nurodymai.

Reikalavimai

- galiojantis elektrinio krautuvo ir vežimėlio vairuotojo pažymėjimas;
- būtina elektrokrautuvo vairuotojo darbo patirtis.

Įmonė siūlo

- penkių darbo dienų savaitė;
- darbo užmokestis pagal pagal atlikto darbo kiekį;
- visas socialines garantijas ir papildomas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
- puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Kandidatus prašome atvykti pokalbiui pas sandėlių vadovą Germiną 2011 m. liepos mėn. 27 arba 28 d. 14 val.,
adresu: Metalo g. 2B, Vilnius, UAB "Bennet distributors".

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 29 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 26 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinės SPI grupės narė.