Naujausi skelbimai

Elektromechanikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108624

Darbo skelbimo numeris

108624

Darbo aprašymas

• Tarptautinė kompanija darbui Gargžduose ieško elektromechaniko.
• Darbo funkcijos:
• technologinių įrengimų remontas ir gedimų šalinimas;
• keliamųjų kranų priežiūra ir remontas.

Reikalavimai

• Ne mažesnė kaip 3 metų panašaus darbo patirtis;
• Elektriko, mechaniko specialybė;
• Vairuotojo pažymėjimas B,C kategorijos.

Siūlome gerai apmokamą darbą, stabiliai dirbačioje tarptautinėje kompanijoje.

Papildoma informacija

CV galite siųsti el.paštu: personalas@litana-group.com

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kitos
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 3 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 3 d.

UAB Litana ir Ko - jau 19 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga, joje dirba daugiau nei 600 specialistų 13-oje pasaulio šalių. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje. Darbai vykdomi Norvegijoje, Švedijoje.