Naujausi skelbimai

Elektromontuotojai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31264

Darbo skelbimo numeris

31264

Darbo aprašymas

Elektros kabelių, įrenginių montavimas ir instaliavimas

Reikalavimai

Išsilavinimas vidurinis / aukštesnysis;
Patirtis daugiau negu 1 metai būtų privalumas;
Atsakingumas, pareigingumas, žalingų įpročių nebuvimas (būtų privalumas);

Siūlome tobulėjimą dirbant pastovų, užtikrintą darbą, apmokymus

Papildoma informacija

Ieškome 10 - 15 elektromontuotojų. CV siųsti el. paštu klaipeda@eugensa.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 17 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1600 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
i rankas

UAB EugenSA buvo įkurta 1996 metais ir iki šiol sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Įmonės veiklos sritis apima: konsultacijas, projektavimą, prekybą, instaliaciją ir aptarnavimą. Mes specializuojamės šiose inžinierinėse srityse: energetika, elektros, ryšių ir kompiuteriniai tinklai, sistemų automatizavimas, elektroninė apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija, gaisro gesinimo sistemos, praėjimo kontrolės, vaido stebėjimo ir kalbinio ryšio sistemos.

Mūsų klientai yra didžiausios Lietuvos pramonės įmonės, gamintojai, statybų gen. rangovai, prekybininkai ir montuotojai.

Per 10 veiklos metų mes sąžiningu darbu ir atsidavimu klientams užsitarnavome patikimo partnerio vardą. Prie sėkmingos kompanijos veiklos daugiausiai prisidėjo sėkminga kompanijos personalo motyvavimo strategija.