https://www.cvmarket.lt/9226

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Elektronikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9226

Darbo skelbimo numeris

9226

Darbo aprašymas

Darbo tikslas:
Reikalingas kruopštus bei atsakingas elektrikas elektroninių prietaisų projektavimui, naudojant mikrokontrolerius Z – 86 (Z – 80 ar kitus) papildomam ir pastoviam darbui.

Darbo pobūdis:
Užtikrinti elektroninių prietaisų, elektroninių bei elektrinių dalių priežiūrą, laiku atlikti techninę profilaktiką, remonto ir instaliavimo darbus, užtikrinti visos minėtos įrangos patikimą darbą.


Reikalavimai

panašaus darbo patirtis;
privalumas – naudojant mikrokontrolerius Z – 86 (Z – 80 ar kitus);


Įmonė siūlo

Siūlome papildomą ir pastovų darbą.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 23 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 16 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Pagrindinė kompanijos veiklos sritis yra gatvių, pastatų fasadų ir interjerų šventinis dekoravimas šviečiančiais elementais.
Įmonė užsiima papuošimų (dekoracijų) gamyba, tad galime įgyvendinti pačius drąsiausius individualius projektus ne tik Kalėdinių, bet ir kitų švenčių nuotaikos sukūrimui. Glaudžiai bendradarbiaujame su Kalėdinės puošybos lydere Europoje Blachere Illiumination įmone ir importuojame jau pagamintus šviečiančius papuošimus.

Įmonė teikia kompleksinį aptarnavimą, tai ne tik papuošimų importavimas ir gamyba bet ir papuošimų koncepcijos sukūrimas, gamyba, montavimas, priežiūra eksploatavimo metu ir demontavimas eksploatacijos laikui pasibaigus.