Elektronikos projektuotojas (elektronikos inžinierius) VIP1

EMUS, UAB

Darbo skelbimo numeris

379862

Darbo aprašymas

  • Skaitmeninės ličio jonų baterijų priežiūros įterptinių sistemų (BMS / Battery Management Systems) elektronikos gaminių projektavimas
  • Naujų produktų skaitmeninių ir analoginių elektroninių principinių schemų kūrimas
  • Esamų produktų elektronikos palaikymas
  • Impulsinių energijos perdavimo (swithching power supply) schemų projektavimas
  • Skaitimeninių ir radijo duomenų perdavimo interfeisų projektavimas
  • Produktų charakteristikų simuliavimas LTSpice ir panašiais įrankiais
  • Testavimo sąlygų kūrimas ir aprašymas
  • Koncepcinių prototipų surinkimas ir derinimas
  • PCB projektavimas CAD įrankiais CircuitStudio / Altium
  • Automobilinių bei industrinių saugos standartų reikalavimų įntegravimas projektuojamuose produktuose
  • Produktų charakteristikų projektavimas, matavimas ir dokumentavimas

Reikalavimai

  • Bent 3-4 metų profesionalaus skaitmeninių ir analoginių elektronikos produktų projektavimo patirtis su konkrečiais sukurtais gaminių pavyzdžiais
  • Sugebėjimai dirbti komandoje
  • Puikios žemo dažnio analoginių grandinių projektavimo žinios
  • Puikios skaitmeninės mikrovaldiklių ir mikroprocesorinių sistemų projektavimo žinios ir patirtis
  • Geros galios elektronikos projektavimo žinios ir patirtis: maitinimo šaltiniai, impulsiniai keitikliai
  • Puikūs įgūdžiai naudojantis projektavimo įrankiais Altium, CircuitStudio ar pan.
  • Žinios naudotis simuliavimo įrankiais LTSpice ar pan.
  • IPC standartų žinios ir taikymas projektuojamuose gaminiuose
  • Įgūdžiai naudojantis matavimo ir testavimo prietaisais: osciloskopais, generatoriais, signalų analizatoriais ir pan.
  • Įgūdžiai sekti ir naudoti naujausius rinkoje atsirandančius elektronikos produktus (mikroschemas, tranzistorius ir pan.) bei schemotechninius sprendimus
  • Aukštasis išsilavinimas elektronikos srityje
  • Motyvacija kurti ir tobulėti
  • Geros anglų kalbos žinios (skaitymas rašymas)

Privalumai:
  • Patirtis projektuojant aukšto dažnio schemas ir PCB
  • Darbo patirtis su programuojama logika / FPGA
  • Specializuotų mikroschemų (ASIC) projektavimas
  • Darbo su 3D projektavimo paketais patirtis: Solidworks, Fusion 360 ir pan.

  • Jūsų, kaip projektuotojo, kūrybinių įdėjų realizavimo galimybes perspektyvioje įmonėje,
  • Darbą dinamiškai besivystančioje ličio jonų baterijų valdymo sistemų bei rinkoje
  • Galimybę tobulinti savo asmenines bei profesines kompetencijas
  • Siūlomas atlyginimas yra derybų klausimas ir priklauso nuo kandidato patirties. Didelės patirties ir aukštos kvalifikacijos projektuotojui, siūlome nuo ~1800 Eur į rankas
  • Perspektyvą auginti atlyginimą pagal rezultatus

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 23 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 25 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 3000 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Elektronikos projektuotojas (elektronikos inžinierius)

EMUS, UAB

Įmonė dirba nuo 2010 ličio akumuliatorių priežiūros sistemų projektavimo ir gamybos srityje. Mūsų klientai visame pasaulyje vertina mūsų produktus ir taiko juos įvairiausiose srityse nuo elektromobilių iki povandeninių laivų. Mes toliau tobulėjame ir sparčiai augame savo srityje.

Žiūrėti profilį