ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS SPECIALISTAS (-Ė)
Darbo skelbimo numeris #617959

Darbo aprašymas

  • Darbas su plačia prekių kategorijų ir prekių ženklų įvairove.

  • Prekių asortimento strategijos, planų rengimas ir jų vykdymas el. komercijos kanaluose.

  • Parduodamos produkcijos prekybos efektyvumo vertinimas.

  • El. prekybos platformų analizė ir vystymas.

  • Konkurentų analizė ir pasiūlymų teikimas gerinti įmonės veiklą.

  • Kūrybiškas idėjų generavimas ir novatoriškų projektų kūrimas.

  • Nuosavų tarptautinių prekės ženklų vystymas.

Reikalavimai

  • Elektroninės komercijos principų išmanymas.

  • Praktinė patirtis dirbant su el. komercijos projektais.

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.

  • Geras kompiuterinis raštingumas.

  • Domėjimasis pasaulinėmis el. komercijos tendencijomis.

  • Kūrybiškumas, atsakingumas ir noras tobulėti.

  • Analitinis mąstymas, sugebėjimas priimti skaičiais grįstus sprendimus.

  • Darbo patirtis su prekybos platformomis (eBay, Amazon, Etsy) – privalumas.

  • Darbo patirtis su analitikos įrankiais (Power BI, Google Analytics) – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje.

  • Galimybę dalinai dirbti iš namų.

  • Visapusišką pagalbą darbo metu.

  • Galimybes tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

  • Draugišką darbo aplinką.

  • Įmonės renginius.

  • Galutinis atlyginimas kandidatui siūlomas pagal patirtį bei kompetencijas.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#617959
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!