Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1805580

Elektroninės parduotuvės klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kasdienis bendravimas su el. parduotuvės klientais telefonu bei el. paštu;

  • El. parduotuvės prekių pardavimas klientams telefonu;

  • El. parduotuvės klientų konsultavimas prekių įsigijimo klausimais;

  • Prekių talpinimas elektroninės parduotuvės platformoje.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • Turi patirties klientų aptarnavimo srityje (privalumas);
  • Esi komunikabili, iniciatyvi, atsakinga asmenybė;
  • Turi gerus komunikacinius bei derybinius įgūdžius;
  • Turi gerus kompiuterinius įgūdžius (Excel, Word);
  • Gebi komunikuoti rusų ir anglų kalba (raštu bei žodžiu).

Įmonė siūlo

  • Šaunią, draugišką, neabejingą madai komandą;

  • Įdomias patirtis, iššūkius ir visas galimybes tobulėti;

  • Ypatingas kainas avalynei ir aprangai mūsų tinkluose;

  • Lankstų darbo grafiką, kurį pagal galimybes derinsime.

Darbo skelbimo numeris
#1805580
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!