Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #260229

Elektroninės prekybos plėtros vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už įmonės POPPRI elektroninės prekybos vystymą, skatinimo projektų iniciavimą, planavimą, e-rinkodaros projektų vystymą, interneto svetainės tobulinimą, socialinių medijos kanalų priežiūrą, konkurencinės rinkos analizę, naujų pardavimo kanalų paiešką ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis prekybos srityje (pageidautina vystant elektroninės prekybos veiklą);
  • Patirtis prekybos drabužiais srityje būtų privalumas;
  • Internetinės prekybos/rinkodaros tendencijų išmanymas;
  • Puikios kompiuterinės žinios (MS Office);
  • Motyvacija darbui, savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, darbas komandoje;
  • Asmeninės ambicijos tobulėti.

PRIVALUMAI:
  • Susipažinimas su Ebay platforma.

Įmonė siūlo

  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Darbo užmokestį atitinkantį kompetencijas ir rezultatus;
  • Lankstumą darbo vietos atžvilgiu.

Darbo skelbimo numeris
#260229
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!