Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #394354

ELEKTRONINĖS PREKYBOS VADYBININKO (-ĖS) BALTIJOS ŠALIMS (Skandinavijos kapitalo kompanija/ natūralūs produktai sveikatos stiprinimui)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Elektroninės prekybos vykdymas Baltijos šalyse (užsakymų priėmimas, pardavimų dokumentų ruošimas, siuntos formavimas, ruošimas ir užsakymo administravimas);
  • Telefoninių skambučių iš klientų priėmimas ir informacijos suteikimas;
  • Elektroninių parduotuvių Baltijos šalyse valdymas ir priežiūra;
  • Produktų pakuočių, spausdintinės reklaminės medžiagos gamybos koordinavimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pardavimų, logistikos ir/ar elektroninės parduotuvės valdyme nuo 2 metų;
  • Labai geros anglų ir lietuvių kalbų žinios raštu ir žodžiu;
  • Geri savarankiško darbų planavimo ir vykdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, noras tobulėti, atsakingumas, pozityvumas ir rezultatų siekimas.

Naudingi įgūdžiai:
  • Patirtis dirbant su „Rivilė“ apskaitos programa;
  • Patirtis dirbant su „ Magento“, „ Magento 2“ platforma.

Įmonė siūlo

  • Nuo 800 eurų/ mėn. neto fiksuotą atlyginimą;
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Skandinavišką darbo kultūrą ir geras darbo sąlygas šiuolaikiniame biure.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#394354

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2020 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2020 m. sausio 2 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė - Skandinavijos kapitalo kompanija „New Nordic“, jau 25 metus kurianti ir pagal naujausius mokslo pasiekimus gaminanti aukštos kokybės natūralius sveikatos produktus, platinamus visame pasaulyje 50.000 vaistinių tinkle.
Daugiau informacijos apie įmonę www.newnordic.com .

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, darbui Kaune ieškome

Daugiau