Naujausi skelbimai

Elektroninių paslaugų specialistas Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15970

Darbo skelbimo numeris

15970

Darbo aprašymas

  • supažindinti klientus su Banko teikiamų elektroninių paslaugų - hanza.net, mobiliosios, telefoninės bankininkystės galimybėmis, mokyti klientus jomis naudotis, konsultuoti visais klientams iškilusiais klausimais;
  • inicijuoti elektroninių paslaugų pardavimą, padėti klientams pildyti mokėjimo kortelių, Hanza.net it kitų elektroninių produktų paraiškas;
  • dalyvauti naujų elektroninių produktų ir jų naujų galimybių pristatymo bei platinimo akcijose;
  • teikti informaciją klientams apie kitus Banko produktus.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti nebaigtos studijos) ;
  • labai geri bendravimo įgūdžiai, lankstumas, atvirumas, paslaugumas;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

  • įdomų darbą draugiškame kolektyve viename iš pirmaujančių Lietuvos bankų;
  • lankstų darbo grafiką, galimybę derinti darbą ir studijas;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbio iki 2006 m. rugsėjo 30 d.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 10 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 22 d.

priklausantis pirmaujančiai Šiaurės ir Baltijos šalių finansinei grupei, siūlo tapti komandos nariu ir kartu su dviem su puse tūkstančio “Hansabanko” Lietuvoje darbuotojų siekti bendrų tikslų dinamiškai augančioje Lietuvos finansų rinkoje.