Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168529

Elektros dalies projektuotojo (-os)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Elektros 0,4kV tinklų projektavimas;

- lauko 0,4kV-10kV elektros tinklų projektavimas;

- transformatorinių projektavimo darbai.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (elektrotechninis, energetinis).
Ypatingo statinio projekto dalies vadovo (PDV) ir ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros dalies vadovo kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;

- darbinė patirtis projektuojant t.b. ne mažesnė nei 1 m. energetikos srityje.;

- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad ir kt.);

- atsakingumas, kruopštumas, stropumas, laiko planavimas, komunikabilumas;

- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti;
  • galimybę dirbti namuose.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#168529
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!