Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #171662

Elektros dalies projektuotojo (-os)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Elektros 0,4kV tinklų projektavimas;

- lauko 0,4kV-10kV elektros tinklų projektavimas;

- transformatorinių projektavimo darbai.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (elektrotechninis, energetinis).
Ypatingo statinio projekto dalies vadovo (PDV) ir ypatingo statinio projekto vykdymo priežiūros dalies vadovo kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;

- darbinė patirtis projektuojant t.b. ne mažesnė nei 1 m. energetikos srityje.;

- gebėjimas naudotis Sistela sąmatų programa;

- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad ir kt.);

- atsakingumas, kruopštumas, stropumas, laiko planavimas, komunikabilumas;

- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti;
  • galimybę dirbti namuose.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#171662

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Atlyginimas: 2000 - 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2013 m. sausio 10 d.
Įvestas:
2012 m. gruodžio 10 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų

UAB „Informacinių technologijų pasaulis“ įsteigta 2002 metais, siekiant patenkinti visuomenės komunikacijos poreikius. Per ilgą laiką UAB „Informacinių technologijų pasaulis“ subūrė aukštos kvalifikacijos profesionalių specialistų komandą. Šiandien tai – ilgą ir vertingą patirtį turinti kompanija, apimanti visas inovatyvias sritis – nuo saulės elektrinių iki sudėtingiausių telemetrinių sprendimų Lietuvos ir užsienio įmonėms. Tai nuotolinis duomenų perdavimas, silpnos srovės, IT auditas ir priežiūra, internetiniai sprendimai, mobiliojo verslo sprendimai.
Nuo 2011 metų bendrovė klientams siūlo saulės elektrinių statybos paslaugas (nuo dokumentų sutvarkymo iki elektrinės aptarnavimo darbų). Daugiau informacijos apie įmonės veiklą ir teikiamas paslaugas rasite internetinėje svetainėje www.sauleselektrines.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!