Naujausi skelbimai

Energetikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158758

Darbo skelbimo numeris

158758

Darbo aprašymas

Įmonės įrengimų elektrinės dalies remontas (staklės, tiltiniai kranai ir t.t.).
Dujų ūkio priežiūra, įmonės santechnikos priežiūra.
Pastočių kuravimas (duomenų nurašymas, ataskaitų teikimas).
Pokyčių susijusių su įmonės elektros ūkiu inicijavimas ir kuravimas.
Atitinkamos dokumentacijos pildymas.
Naujovių siūlymas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis energetiko pareigose gamybinėje įmonėje.
Aukštasis išsilavinimas elektrotechnikos srityje.
Planavimo ir organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, inovatyvumas.
AK elektrosaugos grupė.
Kvalifikaciniai pažymėjimai:
1. darbui šuliniuose ir patalpose darbų vadovo kvalifikacinis pažymėjimas;
2. dujų sistemų virš 120 kW vadovo kvalifikacinis pažymėjimas;
3. garo ir karštų vamzdynų priežiūros meistro kvalifikacinis pažymėjimas;
4. aukštalypio darbų vadovo kvalifikacinis pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje.
Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo turimos kvalifikacijos.
Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybę.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 12 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 12 d.

AB „Aksa“ – tai viena iš didžiausių Lietuvos gelžbetonio įmonių, kurioje dirba 130 kvalifikuotų darbuotojų. Ilgametė įmonės patirtis (įmonė įkurta 1964 m.), patikimos gamybos tradicijos ir pastovios investicijos į gamybos įrangos atnaujinimą bei asortimento išplėtimą leidžia vartotojams pasiūlyti labai platų gelžbetonio gaminių asortimentą.