Energetinių įrenginių mobilios aptarnavimo grupės elektromechanikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10557

Darbo skelbimo numeris

10557

Darbo aprašymas

Elektros įrenginių montavimo ir profilaktikos darbai;
Įžeminimo ir apšvietimo įrengimo darbai

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis elektrotechninis išsimokslinimas,
Elektros įrenginių montavimo bei eksploatavimo darbų išmanymas ir patirtis,
Elektros įrenginių principinių schemų, jų veikimo principų žinojimas,
Vairuotojo pažymėjimas,
Įžeminimo įrenginių ir izoliacijos varžų matavimo pažymėjimas (privalumas),
Ventiliacijos įrenginių veikimo principų žinojimas (privalumas),
Šilumos ūkio įrenginių techninio aptarnavimo sugebėjimas (privalumas),
Ne žemesnė kaip VK elektrosaugos kategorija (privalumas).

Įdomų darbą draugiškame kolektyve, profesinio tobulėjimo galimybę

Papildoma informacija

Nemažai komandiruočių respublikoje.
Galima paskambinti mob.tel. 8 699 20368.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gruodžio 30 d.
Įvestas:
2005 m. lapkričio 21 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.