Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217611

ERP Konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Naujai įdiegtos įmonėje ERP (OpenERP) sistemos palaikymas;
- Pagalba ERP sistemos vartotojams;
- Vartotojų apmokymas ir techninių instrukcijų palaikymas;
- ERP sistemos konfigūravimas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas ekonomikos ar verslo administravimo srityje;
- Anglų kalbos žinios;
- Geros buhalterijos ir/arba finansinės apskaitos žinios;
- Patirtis dirbant su ERP sistemos palaikymu.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
Atlyginimą ir premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#217611

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2015 m. vasario 13 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 14 d.

UAB „AKIS Technologies” įmonė įkurta 1990 m. ir specializuojasi informacinių procesų bei automatizuotų sistemų technologijų srityje.
Siūlome Jums unikalią galimybę išbandyti save formuojant pokyčius įmonėje ir kviečiame profesionalius darbuotojus prisjungti prie mūsų komandos!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!