Naujausi skelbimai

Etl programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308341

Darbo skelbimo numeris

308341

Darbo aprašymas

  • Verslo analizės sistemų projektavimas;
  • verslo duomenų ištraukimo, transformavimo ir pakrovimo algoritmų (ETL) programavimas;
  • verslo analitikos sistemų duomenų bazių administravimas.

Reikalavimai

  • Geros SQL žinios ir min. 1 metų patirtis;
  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina informatika, matematika);
  • geras anglų kalbos mokėjimas;
  • noras mokytis ir gilintis į naujas verslo analizės sistemų technologijas.
  • Privalumas būtų:
  • iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • verslo analizės įrankių išmanymas;
  • verslo valdymo sistemų (Navision, Axapta, SAP) išmanymas.

  • Karjeros galimybes ir tobulėjimą dirbant savo srities profesionalų komandoje;
  • galimybę įgyti Qlik Sense, QlikView sertifikatus;
  • darbą su Qlik projektais Lietuvoje ir užsienyje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 5 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 7 d.

„Pharmanet“ – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.

Mūsų klientas – Qlik kompetencijos centras Lietuvoje, suteikiantis galimybes kurti interaktyvias ir vizualias analitines aplikacijas, pastebėti tendencijas, siūlyti bei priimti faktais paremtus sprendimus kiekvienam, turinčiam elementarius naudojimosi kompiuteriu įgūdžius.