Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1678475

FASUOTOJAS - TRANSPORTUOTOJAS (-A) Neveronyse NAUJAI ĮRENGTOJE GAMYKLOJE

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jei ieškai įdomaus, nenuobodaus darbo gamyboje NEVERONYSE – šis pasiūlymas būtent Tau!

DARBO POBŪDIS:

  • Produkcijos išpilstymas, fasavimas, pakavimas ir transportavimas elektriniu krautuvu.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;

  • Pareigingumas;

  • Darbštumas;

  • Motyvacija darbui;

  • Gamybinė patirtis nebūtina, mes supažindinsime bei paruošime Tave darbo pozicijai.

  • Elektrokrautuvo teisės/patirtis privalumas, bet nebūtina - apmokysime!

  • Saugias ir geras darbo sąlygas naujai įrengtoje gamykloje adresu Neveronys, Krašto g. 37, Kauno raj.;
  • Organizuojame kelionę į darbą,
  • Vidinius mokymus ir profesinį tobulėjimą;
  • Siūlome įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, inovatyvioje kompanijoje,
  • Patogų darbo laiką, viena pamaina 7:30 - 16:00 val.

Jei susidomėjai ir turi klausimų - paskambink tel. nr. 865095085!

Darbo skelbimo numeris
#1678475
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!