Naujausi skelbimai

Filialo administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158826

Darbo skelbimo numeris

158826

Darbo aprašymas

- Pirminių personalo dokumentų rengimas ir administravimas
- Naujų darbuotojų supažindinimas su įmonės vidinėmis tvarkomis ir darbų saugos reikalavimais
- Darbo laiko apskaita
- Įvairių ataskaitų ruošimas
- Korespondencijos ir dokumentų registracija bei administravimas
- Informacijos suvedimas į kompiuterines programos
- Informacijos sklaida skyriams
- Pagalba filialo vadovui

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
- Panašaus darbo patirtis (ne mažiau 1 metai)
- Personalo administravimo, darbo laiko apskaitos bei raštvedybos taisyklių išmanymas
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
- Komandiškumas, malonus bendravimas ir diplomatija
- Kruopštumas ir dėmesys detalėms
- Savarankiškumas ir iniciatyvumas
- Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu ir greitas darbo tempas
- Anglų kalbos žinios būtų didelis privalumas

Įmonė siūlo

- Socialines garantijas;
- Šiuolaikišką darbo aplinką;
- Visas reikalingas darbo priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. balandžio 22 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 13 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.