Darbo skelbimo numeris

375668

Darbo aprašymas

    Įmonė, priklausanti tarptautiniam tinklui ir veiklą vykdanti daugiau nei 25 valstybėse, kuri specializuojasi aukščiausio lygio, tik profesionalios audiovizualinės įrangos prekyboje, kviečia prie komandos Kaune prisijungti dešiniąją vadovo ranką finansų valdymo klausimams  (finansininką).

    Jūs būsite atsakingas (-a) už:
    • Įmonės padalinių finansinės veiklos analizę, kontrolę ir prognozes;
    • Įmonės procesų ir jų efektyvumo analizes;
    • Finansinių ataskaitų rengimą bei pristatymą vadovybei;
    • Finansinių sistemų tobulinimą;
    • Vadovų konsultavimą finansinių rodiklių gerinimo klausimais.

Reikalavimai

    Mes tikimės, kad:
    • Turite 2 m. patirties įmonės finansų valdymo srityje;
    • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą (finansų/ekonomikos/matematikos ar panašiose srityse);
    • Pasižymite stipriu analitiniu bei strateginiu mąstymu;
    • Esate atsakinga, savarankiška bei orientuota į rezultatą asmenybė;
    • Turite geras anglų kalbos žinias (rusų kalbos žinios - privalumas).
    Mes Jums siūlome:
    • Profesinio tobulėjimo galimybes;
    • Darbą tarptautiniame, draugiškame ir jauname kolektyve.

    Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.16tws eta soprana.recruitee.com
    Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +37065955911. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2019 m. liepos 15 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Finansininkas (-ė) Kaune

SOPRANA PERSONNEL INTERNATIONAL, UAB

Soprana Personell International provides personnel recruitment, selection, management and personnel rent

Žiūrėti profilį