Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #164407

FINANSINIŲ PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Į pardavimų vadybininko pareigybes įeis:

- Aktyvi naujų klientų, juridinių ir fizinių, paieška
- Individualių finansinių sprendimų parengimas ir pristatymas
- Taupymo ir darbuotojų skatinimo projektų rengimas juridiniams asmenims

Reikalavimai

- Verslumas
- Siekis tobulėti
- Pozityvus požiūris į klientą
- Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas

Įmonė siūlo

- Kompetenciją atitinkantį atlyginimą
- Profesionalius mokymus ir seminarus
- Kompetentingą ir pasiruošusį pagelbėti kolektyvą
- Karjeros galimybės

Darbo skelbimo numeris
#164407

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 7 d.

UAB „Mano konsultantas” – kompanija teikianti finansinio planavimo ir konsultavimo paslaugas. Platus spektras finansinio planavimo instrumentų, išsamios konsultacijos ir profesionalus kolektyvas leidžia pateikti geriausius sprendimus mūsų klientams.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!