Naujausi skelbimai

Finansinių paslaugų pardavimų vadybininko (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158902

Darbo skelbimo numeris

158902

Darbo aprašymas

- Aktyvi naujų klientų, juridinių ir fizinių, paieška
- Individualių finansinių sprendimų parengimas ir pristatymas
- Taupymo ir darbuotojų skatinimo projektų rengimas juridiniams asmenims
- Pristatymų įmonių vadovams ir jų darbuotojams organizavimas ir vedimas

Reikalavimai

- Verslumas
- Siekis tobulėti
- Pozityvus požiūris į klientą
- Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas

Įmonė siūlo

- Kompetenciją atitinkantį atlyginimą
- Profesionalius mokymus ir seminarus
- Kompetentingą ir pasiruošusį pagelbėti kolektyvą
- Karjeros galimybės

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. balandžio 23 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 16 d.

UAB „Mano konsultantas” – įmonė teikianti finansinio planavimo ir konsultavimo paslaugas. Platus spektras finansinio planavimo instrumentų, išsamios konsultacijos ir profesionalus kolektyvas leidžia pateikti geriausius sprendimus mūsų klientams.