Naujausi skelbimai

Finansų analitikas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71352

Darbo skelbimo numeris

71352

Darbo aprašymas

- Periodinių (kas savaitę, mėnesį, ketvirtį, metus) ataskaitų rengimas ir teikimas akcininkams bei vadovybei

- Finansinė veiklos analizė (veiklos rezultatų atitikimas suplanuotam biudžetui, tendencijų per laikotarpį, atskirų skyrių veiklos analizė) ir komentarų teikimas

- Dalyvavimas biudžeto sudarymo procese

- Sąnaudų kontrolė

- Dalyvavimas diegiant biudžetavimo įrankį Prophix

Reikalavimai

- Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai

- Patirtis atliekant finansines analizes (pvz., pelno-nuostolių ataskaitų analizavimas)

- Puikūs komunikacijos ir argumentavimo įgūdžiai, įžvalgumas

- Mažmeninės prekybos verslo procesų išmanymas (pageidautina)

- Puikūs darbo kompiuteriu bei MS Excel programa įgūdžiai

- Analitinis mąstymas, atidumas, kruopštumas, gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus

- Orientacija į rezultatą

- Aukštasis išsilavinimas

- Anglų kalba, reikalinga bendravimui su įmonės akcininkais ir vadovybe, rusų kalba - bendravimui su kolegomis Latvijoje

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Finansų analitikas" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu indraja.baleviciute@iki.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 8 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje