Naujausi skelbimai

Finansų analitikas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6064

Darbo skelbimo numeris

6064

Darbo aprašymas

Siūlome atsakingą, įtampos kupiną ir perspektyvų darbą sparčiai augančioje verslo ir valdymo konsultacijų bendrovėje, draugiškame, patyrusiame ir labai darbščiame kolektyve. Darbo pobūdis: atskirų rinkos segmentų tyrimas bei analizė, bendradarbiavimas su privačiais investitoriais, bankais bei rizikos kapitalo įmonėmis plečiant įmonės klientų verslus, perkant ar kuriant naujus verslus, taip pat verslo planų, verslo studijų, investicinių projektų rengimas.
Tikimės, kad Jūs esate savarankiškas (-a) ir atsakingas (-a), domitės šiuolaikinio verslo aktualijomis bei tendencijomis, turite savo nuomonę apie tai, kur galima investuoti, bei galite savarankiškai planuoti įvairių verslo sričių plėtrą.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis ekonominis išsilavinimas;
Patirtis rengiant arba analizuojant verslo planus, verslo studijas, investicinius projektus, skirtus finansavimui iš bankų arba investitorių pritraukti;
Bankų reikalavimų projektams finansuoti išmanymas;
Anglų kalba;
Teisinis išprusimas būtų privalumas;
Darbo patirtis konsultacinėje arba rizikos kapitalo įmonėje būtų privalumas;
Pretendentų amžius - iki 32 metų;
KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME!

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą (pilna darbo diena);
Darbo vietą: kompiuteris, stalas, telefonas ir pan.;
Gerai motyvuotą atlyginimą;
Draugišką, patyrusį ir labai darbštų kolektyvą;
Pagal poreikį galime priskirti asistentą;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 4 d.

UAB "SIKC" - verslo ir valdymo konsultacijas teikianti įmonė. Rengiame investicinius ir verslo planus, verslo studijas, norintiems gauti bankų paskolas, pritraukti finansavimą iš ES struktūrinių fondų. Konsultuojame efektyvaus kapitalo valdymo, įmonių pirkimo - pardavimo, akcijų perleidimo, finansavimo pritraukimo, verslo optimizavimo klausimais. Įmonėje dirba patyrę specialistai.