Naujausi skelbimai

Finansų analitiko (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108186

Darbo skelbimo numeris

108186

Darbo aprašymas

  • Dalyvavimas įmonės biudžeto sudaryme, jo vykdymo priežiūra;
  • Įmonės padalinių finansinės veiklos analizė ir priežiūra;
  • Įmonės verslo procesų pelningumo analizė ir priežiūra;
  • Finansinių ataskaitų rengimas bei pristatymas vadovybei.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansai-ekonomika);
  • Sėkminga darbo patirtis finansų srityje;
  • Anglų kalbos mokėjimas.
  • Privalumai:
  • Darbo patirtis logistikos ar prekybos sektoriuose;
  • Darbo su apskaitos sistemomis patirtis;
  • Rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Greitos karjeros ir profesinio augimo galimybes;
  • Puikų mikroklimatą;
  • Konkurencingą atlyginimą ir socialinio aprūpinimo paketą.

Papildoma informacija

Savo CV iki rugpjūčio 10 d. su nuoroda „Finansų analitikas (-ė) Kaune“ ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu: info@pusprendimai.lt .

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 25 d.

UAB „Personalo ugdymo sprendimai“ klientė – BĮ UAB "Sanitex", plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje. Stiprindama savo pozicijas, kompanija plečia savo veiklą ir darbui Kaune ieško