Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #106308

FINANSŲ ANGLŲ KALBOS DĖSTYTOJO

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-Finansų pakraipos anglų kalbos kursų dėstymas suaugusiems žmonėms

Reikalavimai

- Ne mažesnė kaip 5 m. darbo patirtis finansų sektoriuje ar funkcijoje
- puikios praktinės anglų kalbos žinios finansų valdymo, ataskaitų ruošimo, apskaitos srityse
- aukšti bendravimo įgūdžiai anglų kalba (šnekamoji bei rašomoji)
- patirtis dirbant užsienyje anglų kalba arba intensyvus bendradarbiavimas su angliakalbiais kolegomis arba partneriais, kuriems anglų kalba gimtoji
- pedagoginio darbo patirtis arba išsilavinimas - privalumas
- vokiečių kalba - privalumas

Pageidaujamos charakterio savybės

-Noras išbandyti jėgas dėstant dalyką, kuriame sukaupta daug praktinės patirties.
-Gebėjimas pritapti prie skirtingų laikinų kolektyvų.
-Gebėjimas savarankiškai dirbti.
-Orientacija į rezultatą.
-Punktualumas.
-Geri bendravimo įgūdžiai, mokėjimas bendrauti su klientais.
-Mokėjimas efektyviai spręsti susidariusias problemas.

Įmonė siūlo

-Galimybę išbandyti save dėstytojo vaidmenyje.
-Konkurencingą atlyginimą: nuo 80 Lt/val. (su mokesčiais)
-Lankstų darbo grafiką, leidžiantį prisitaikyti prie kitų įsipareigojimų Jūsų gyvenime.

Papildoma informacija

Darbas - intensyvūs kursai vasaros sezono metu. Pademonstravus gerus rezultatus, bus galimybė sutartį pratęsti.
Darbo vieta – Vilnius. Ateityje, jei bus pratęsta darbo sutartis, gali būti komandiruočių.
Galimybė priderinti darbo grafiką prie kitų įsipareigojimų.

Pasiteirauti galima el. paštu info@maninfo.lt , tel. nr. 8 620 88468, Vida Č. Kumpikienė. Platesnė informacija apie įmonę ir jos veiklą – www.MANinfo.lt

Darbo skelbimo numeris
#106308

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 80 €/val. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2011 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 31 d.

UAB „Management information“ (www.MANinfo.lt) – šiuolaikiška įmonė, moderniomis priemonėmis teikianti finansų valdymo bei buhalterinės apskaitos paslaugas Lietuvos bei užsienio įmonėms. Specializacija – konsultavimas IS diegimuose, ES projektų apskaita, profesionalūs finansų tekstų vertimai, finansinių ataskaitų paruošimas, mokymai. Plečiame savo veiklą ir ieškome

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!