Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11379

Finansų asistentas/analitikas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Finansinių rodiklių analizė, skaičiavimas, ataskaitų ruošimas, asistavimas finansų projektų vadovui r kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas gali būti baigiamųjų kursų studentai);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
geros anglų ir rusų kalbų žinios;
gebėjimas dirbti komandoje;
siekis tobulėti.
PRIVALUMAI:
išsilavinimas finansų, buhalterijos, ekonomikos srityje.

Įdomų, atsakingą darbą, savirealizacijos galimybes ir karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Finansų asistentas/analitikas " siųsti faksu:8-37 406834.

Darbo skelbimo numeris
#11379

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 3 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 12 d.

Dvyliktus metus sėkmingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė veikla didmeninė prekyba prekybine įranga (šaldymo įranga) bei plataus vartojimo prekėmis Kazachstano rinkoje.

Daugiau