Finansų direktoriaus pavaduotojas (-a)

Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo skelbimo numeris

292041

Darbo aprašymas

• finansinių tikslų formavimas įmonės padaliniams
• bendrovės veiklos finansinis vertinimas: padalinių finansinio vertinimo principų rengimas bei tobulinimas
• įmonės padalinių biudžeto, finansinių planų, investicinių projektų rengimas ir kontrolė
• įmonėje vykdomos finansinės veiklos efektyvumo analizė, jos tobulinimas ir optimizavimas
• iždo lėšų planavimas ir kontrolė
• valiutų rizikos valdymas
• pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, komandos ugdymas ir motyvavimas

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos srityje, pageidautina MBA studijos)
• vadovaujamojo darbo patirtis finansų srityje (finansų valdymo, analizės, kontrolingo) ne mažiau nei 3 metai
• finansų, biudžeto valdymo, finansinės apskaitos bei finansinės analizės žinios ir gebėjimai
• verslo rizikos vertinimo ir iždo valdymo patirtis
• Lietuvos Respublikos apskaitos ir mokesčių įstatymų bei IFRS standarto išmanymas
• labai geri darbo organizavimo, laiko planavimo ir komandos valdymo įgūdžiai
• puikus anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba – privalumas)
• iniciatyvumas, analitinis mąstymas, įžvalgumas
• vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

• įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
• konkurencingą atlyginimą
• nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
• draugišką, profesionalią komandą, kuri yra mūsų įmonės sėkmės pagrindas
• galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida
• papildomą sveikatos draudimą

Norinčius kandidatuoti prašom užpildyti gyvenimo aprašymą „Senukų“ tinklalapyje http://imone.senukai.lt (visa informacija skiltyje KARJERA http://imone.senukai.lt/karjera/cv/) Tel. pasiteirauti (8 37) 327 529.
Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 3 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 5 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – didžiausia statybos, remonto ir buities prekių įmonė Baltijos šalyse. Daugiau nei 23 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3500 profesionalų, siūlančių platų prekių pasirinkimą žmonėms, statantiems būstą ar gerinantiems savo gyvenamąją aplinką.
Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Peržiūrėti įmonės profilį >