Naujausi skelbimai

Finansų direktorius ( -ė )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104532

Darbo skelbimo numeris

104532

Darbo aprašymas

Biudžeto sudarymo organizavimas, sudarymas ir vykdymo kontrolė
Finansinių prognozių analizė
Finansinių rodiklių prognozavimas, kontrolė ir įtakos įmonės veiklos rezultatams vertinimas
Piniginių srautų planavimas ir kontrolė
Įmonės faktinių ir planuotų finansinės veiklos rezultatų analizė, neatitikimo priežaščių nustatymas ir priemonių rezultatų gerinimui siūlymas
Derybos su finansinėmis institucijomis, finansavimo užtikrinimas.
Įmonių grupės finansų valdymo politikos formavimas, vykdymas ir kontrolė
Buhalterinės ir finansų apskaitos organizavimas bei koordinavimas
Įmonės ir įmonių grupės veiklos analizės, ataskaitų įmonės vadovybei ir akcininkams ruošimas
Įmonės ir įmonių grupės piniginių srautų planavimas, analizė ir kontrolė

Reikalavimai

Ne mažiau 3 metų  darbo patirtis finansų valdymo srityje
Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų srityje)
Finansus bei įmonės veiklą reglamentuojančių LR ir ES teisės aktų išmanymas
Analitinis, strateginis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas, reiklumas sau ir kitiems
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
Geras rusų kalbos mokėjimas
Darbo patirtis su buhalterine programa Navision Financials būtų privalumas

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje bendrovėje
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. CV siųsti : aukse.glavinskiene@gmail.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

UAB „Rubineta“ įkurta 1999 metais ir yra vienintelė maišytuvų gamintoja Baltijos šalyse. Siekdami užtikrinti aukštą
gaminamos produkcijos kokybę, mūsų įmonės specialistai kruopščiai parenka komplektuojančias dalis iš geriausių
pasaulio gamintojų, pirmaujančių savo srityje pagal gaminių kokybę. Mums viskas svarbu – naudojamos medžiagos,
gamybos technologijos, naudojami įrengimai, gamintojų kokybės standartai.
Nuo pat įkūrimo pradžios UAB „Rubineta“ labai daug dėmesio skiria savo gaminamos produkcijos kokybės
užtikrinimui. Prieš pateikiant pirkėjui, mūsų įmonėje atliekamas visapusiškas pagamintos produkcijos testavimas,
naudojant specialius tiems tikslams sukurtus įrengimus.
Mūsų gaminama produkcija yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir NVS šalių. Ir visur ji išsikovojo
kokybiško ir pagal kainą prieinamo produkto vardą.
UAB „Rubineta“ yra vandens maišytuvų, aukšto spaudimo žarnų, dušo kabinų ir kitos santechninės įrangos
gamintoja. Siekdami patenkinti visus mūsų pirkėjų poreikius, prekiaujame ir įvairiais fitingais, ventiliais, santechnine
keramika. Gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą bei garantiją – būtent tai visada siūlome savo pirkėjams.