https://www.cvmarket.lt/18129

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

FINANSŲ IR ADMINISTRACIJOS VADYBININKĖ (-as) (IBM Lietuva)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18129

Darbo skelbimo numeris

18129

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – UAB „IBM Lietuva“, priklausanti tarptautinei IBM korporacijai, kurios 2005 m. grynasis pelnas buvo 7 934 milijardai JAV dolerių. Nuo 1992 m. pradėjusi kurti informacinių technologijų pardavimo ir paslaugų infrastruktūrą, „IBM Lietuva“ tapo dinamišku IT srities lyderiu. Šiandien įmonė dirba su valstybinėmis institucijomis, stambiomis ir vidutinėmis verslo įmonėmis, o padedama verslo partnerių, kurių solidų tinklą bendrovė yra subūrusi, kompiuterinę produkciją tiekia ir smulkioms įmonėms bei pavieniams vartotojams.

Darbo pobūdis:
Įvairi pagalba gen. direktoriui, finansų ir administracijos vadovui, konsultuojant finansiniais klausimais, sudarant biudžetą, ruošiant ataskaitas. Kitos užduotys: finansų, apskaitos, mokesčių politikų įgyvendinimas pagal įmonės tarptautinius standartus; piniginių srautų analizė, kontrolė, operacijų rizikos vertinimas; ataskaitų valstybinėms institucijoms ruošimas; ataskaitų pagal IBM grupės reikalavimus motininei kompanijai ruošimas; pasiūlymų įmonės finansų skyriaus veiklai gerinti teikimas ir kt.


Reikalavimai

o aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansų, ekonomikos, buhalterinės apskaitos, audito arba verslo vadybos ir administravimo srityse);
o ne mažesnė kaip 2 metų patirtis finansų, apskaitos, audito srityse;
o puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
o geras anglų kalbos mokėjimas (tiek žodžiu, tiek raštu);
o atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija, noras mokytis;
o gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas, lankstumas.

Privalumai:
o verslo apskaitos standartų, mokesčius reglamentuojančių LR įstatymų išmanymas.


Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą augančioje tarptautinėje kompanijoje, dideles saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes, puikias darbo sąlygas ir socialines garantijas, vietinės bei tarptautinės karjeros galimybę.

Gyvenimo aprašymą taip pat galite siųsti "noriu personalo sprendimų grupės" el.paštu arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "Finansų ir administracijos vadybininkas (IBM Lietuva)" .Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 21 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 10 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

"noriu personalo sprendimų grupė" (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima trečiąją vietą pagal vykdytų atrankų skaičių per 2005 metus, o pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo atrankos bendrovių Lietuvoje (pagal 2006 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "Verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).