Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61357

Finansų maklerio skyriaus vadovas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • vadovauti skyriaus veiklai;
  • atstovauti bankui;
  • vykdyti klientų paiešką;
  • rengti ir administruoti skyriaus veiklą reguliuojančius aktus;
  • konsultuoti finansinę grupę ir investitorius vertybinių popierių kainų, investavimo, pirkimo ir pardavimo klausimais;
  • valdyti savo klientų vertybinių popierių portfelius ir pinigines lėšas, skirtas operacijoms su vertybiniais popieriais;
  • konsultuoti emitentus vertybinių popierių emisijos ir platinimo, investitorių pritraukimo klausimais;
  • rengti ir derinti Vertybinių popierių komisijoje akcinių bendrovių emisijos projektus, atskaitingo emitento metines, pusmetines ir ketvirtines ataskaitas;
  • rengti ir administruoti sutartis su klientais;
  • rengti ir pavedimų registracijos žurnale registruoti banko ir klientų pavedimus operacijoms su vertybiniais popieriais atlikti;
  • informuoti klientus apie pavedimų įvykdymą;
  • atsakyti už skyriui pavestų uždavinių ir funkcijų vykdymą, darbo organizavimą ir drausmę, operatyvų ir tinkamą banko vadovų pavedimų vykdymą ir banko atstovavimą.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei dviejų metų panašaus pobūdžio darbo patirtis;
  • aukštasis ekonominis išsilavinimas;
  • generalinė finansų maklerio licenzija;
  • labai geros anglų kalbos žinios;
  • mokėjimas dirbti LCVPD sertifikuota vertybinių popierių ir pinigų apskaitos programa;
  • mokėjimas dirbti Biržos prekybos sistema;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • socialines garantijas;
  • įdomų ir perspektyvų darbą;
  • galimybę tobulėti.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siųsti el. paštu personalas@medbank.lt su nuoroda "FMS vadovas"

Darbo skelbimo numeris
#61357
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!