https://www.cvmarket.lt/45653

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45653

Finansų skyriaus vyresnysis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: darbo užmokesčio, komandiruočių bei kitų su darbo santykiais susijusių išmokų apskaičiavimui, biudžeto sąmatos ir mokėjimo paraiškų tvarkymui.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis neuniversitetinis arba aukštesnysis, arba iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis išsilavinimas; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, Internet Explorer, Navision Financials; trejų metų darbo patirtis buhalterijos srityje; mokėti savarankiškai dirbti, organizuoti darbą, rinkti, kaupti, analizuoti ir sisteminti informaciją; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais departamento veiklą, juridinius, darbo ir socialinius santykius, Vidaus tarnybos statutu, Vadovybės apsaugos įstatymu, Valstybės tarnybos įstatymu, Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymu, Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos nuostatais, skyriaus nuostatais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais biudžeto planavimą, mokesčių administravimą, buhalterinę apskaitą; mokėti dokumentų rengimo taisykles, sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu; turės atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti su įslaptinta informacija, pažymėta slaptumo žyma ,,Konfidencialiai“.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: B
Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus personalo skyriuje, Pamėnkalnio g. 21/4, Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 266 3129, el. p. personalas@vad.ltwww.vad.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45653
Jūs kandidatuojate į:
Finansų skyriaus vyresnysis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!