Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4506

FINANSŲ VADOVAS

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB "Technikonas" yra viena iš profesionalių įrankių rinkos lyderių Lietuvoje. Ši kompanija jau dešimt metų tiekia savo klientams profesionalius techninius sprendimus, apimančius aukščiausios kokybės įrankių bei instrumentų pardavimą ir priežiūrą, techninį aptarnavimą ir konsultavimą.
Kompanijos produktų ir paslaugų kokybę užtikrina reiklumas sau, moderniausių valdymo metodų diegimas, nuolatinis tobulėjimas ir siekis suteikti didžiausią vertę savo klientams.
Šiuo metu kompanija darbui Kaune arba Vilniuje ieško

FINANSŲ VADOVO (-ĖS),

kuris bus atsakingas už įmonės finansų proceso būklę ir įtakos įmonės valdymą per komandinį darbą, verslo valdymo ataskaitas, žinių bei elgsenos standartų perdavimą kolegoms ir pavaldiniams. Finansų vadovas užtikrins bendrą vadovavimą apskaitos bei, priklausomai nuo kvalifikacijos – ir IT, procesams, bus tiesiogiai pavaldus įmonės vadovui.

Reikalavimai

Reikalavimai:
Daugiau nei 2 m. sėkmingo darbo su pavaldiniais patirtis finansų, ekonominės analizės arba audito srityse

Stiprūs komunikavimo ir bendradarbiavimo, idėjų pristatymo įgūdžiai

Praktinio valdymo ataskaitų, atspindinčių strategijos įgyvendinimą, kūrimo patirtis

Įmonės veiklos politikų ir kontrolės procedūrų diegimo patirtis

MS Excel žinios (aukštesnės nei vidutinės)

Privalumai:
CRM diegimo ir/arba integravimo su finansų sistema patirtis

ABC/M, įmonės valdymo/vertinimo modelių diegimo patirtis

Projektų planavimo bei monitoringo tranzakcinėse sistemose patirtis

Darbo su Navision šeimos produktais arba ERP sistemomis patirtis, automatinių periodinių procedūrų, sistemos signalinių pranešimų/prevencinių algoritmų/audito ataskaitų kūrimo patirtis

IT sprendimų, užtikrinančių ilgalaikį konkurencinį pranašumą, diegimo patirtis

Tinkamam kandidatui siūlomi platūs įgaliojimai, fiksuotas atlyginimas bruto nuo 4000 LTL plius ilgalaikių bonusų už strateginių tikslų pasiekimą sistema, lankstus darbo grafikas. Po 2 metų sudaromos sąlygos įsigyti įmonės akcijų.

Kompanija neremia: pastangų anksti pasenti.

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą siųsti su nuoroda KONKURSUI "Finansų vadovas".

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#4506

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. sausio 20 d.
Įvestas:
2004 m. gruodžio 22 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!