Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbo skelbimai pagal įmonę
 

GELSVA, UAB

| |
GELSVA, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Liepkalnio g. 148
Telefonas: 2152441
Įmonės svetainė: http://www.gelsva.lt
35106
Įmonės aprašymas:

„Gelsva“ savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse pradėjo 1991 m. Vilniuje. Per daugiau nei 20 metų įsitvirtinome Lietuvos rinkoje - šiandien esame vienas stipriausių pasaulinės svarbos prekinių ženklų platintojų vietinėje rinkoje ir sparčiai plečiame savo verslą ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų.
Viena moderniausių ir našiausių techninių bazių Lietuvoje padeda mums siekti savo tikslų ir užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. O kasdieninių užduočių teikiami iššūkiai padeda auginti savo verslą ir augti patiems. Puikiai parinkta įmonės darbuotojų komanda, užtikrinanti gerą įmonės klientų aptarnavimą – dar vienas žingsnis sėkmės link.
Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, restoranas „Savas kampas“, natūralaus geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.
• Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.
• Restoranas „Savas kampas“ pačioje Vilniaus širdyje, Vokiečių gatvėje. Čia ne tik rasite parduotuvėse „Vynoteka“ esantį asortimentą, bet ir galėsite paragauti puikių patiekalų iš restorano meniu.
• Natūralaus geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis„Žalia Giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.

Jei jums patinka ši įmonė, paspauskite "Patinka":


Įmonės darbo skelbimai

prieš 14 val.
NAUJAS
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (Ė)
GELSVA, UAB
Klaipėda 2017.03.05
liko 13 d.
prieš 21 val.
NAUJAS
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS PC AKROPOLIS VYNOTEKOJE
GELSVA, UAB
Kaunas 2017.02.28
liko 8 d.
prieš 21 val.
NAUJAS
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS PC MOLAS VYNOTEKOJE
GELSVA, UAB
Kaunas 2017.02.28
liko 8 d.
prieš 3 d. APSKAITININKAS (Ė)
GELSVA, UAB
Vilnius 2017.03.07
liko 15 d.
prieš 1 sav. VIRĖJO PADĖJĖJAS (-A)
GELSVA, UAB
Vilnius 2017.03.09
liko 17 d.
prieš 1 sav. VIRĖJAS (- A)
GELSVA, UAB
Vilnius 2017.03.09
liko 17 d.