2022-07-29 11:26:48

FRONT-END / FULL-STACK PROGRAMUOTOJAS (-A),

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome naujo komandos nario (-ės) -
FRONT-END / FULL-STACK PROGRAMUOTOJO (-OS),

Reikalavimai

Tikimės, kad:
- Turite patirties dirbant su Javascript, Jquery, HTML, CSS/SCSS/SASS;
- Mokate naudotis versijavimo sistemomis;

Įvertinsime šiuos jūsų privalumus:
- patirtis su Smarty Template engine;
- patirtis continuous integration, delivery & deployment;
- patirtis su ecommerce sistemomis;
- PHP, mySql žinios
- Searchnode,;
- VUE.js;
- mobiliesiems įrenginiams skirto turinio išmanymas;

Junkitės prie mūsų, nes mes pažadame: - Patirtį augančioje elektroninių paslaugų verslo kompanijoje; - Galimybę tobulinti esamus produktus, siūlyti idėjas; - Galimybę pritaikyti savo patirtį diegiant naujus rinkos standartus; - Galimybę rašyti kodą, kuris kuria pridėtinę vertę verslui; - Stabilų atlyginimą ir motyvuojančias premijas; - Stiprų komandos užnugarį ir pagalbą; - Įvairias pramogas su komanda įmonės viduje ir už jos ribų; - Jaukią darbo aplinką; Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV jūs patikite mums savo asmens duomenis. Mes įsipareigojame juos atsakingai tvarkyti personalo atrankos vykdymo tikslais. Susisiekime: Rolandas Levinskas +37065223623 , rolandas.levinskasbetamedia.lt