Front-End programuotojas (middle)

EXPERTUS LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

368860

Darbo aprašymas

Darbas su sudėtingais uždaviniais, apimančiais mobilių įrenginių aplikacijų kūrimą, elektroninės komercijos, interneto svetainių, TVS ir kitokių platformų bei dizaino kūrimą.

Reikalavimai

Programų išmanymas:

  • HTML5, CSS3 (SASS, SCSS, BEM), JS, Gulp/Webpack, Responsive, Photoshop, Pixel perfect požiūris;
  • Bent vieno JS karkaso žinios (React, Angular, vue);
  • ES6;
  • Design patterns.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir inovatorišką darbą patyrusioje komandoje;
  • Įdomius iššūkius ir galimybę tobulėti;
  • Draugišką bei linksmą kolektyvą, darbo aplinką.

Konfidencialumą garantuojame.Informuosime tik tinkamus kandidatus
Daugiau informacijos tel.: 861440062
arba https://www.expertus.lt/front-end-programuotojas-middle/

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: https://www.expertus.lt/bendrasis-duomenu-apsaugos-reglamentas/

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 29 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 15 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB Expertus LT klientas – IT paslaugų įmonė, dirbanti su sudėtingais uždaviniais, apimančiais mobilių įrenginių aplikacijų kūrimą, elektroninės komercijos, interneto svetainių ir dizaino kūrimą.

Žiūrėti profilį