Darbo skelbimo numeris

309101

Darbo aprašymas

Esi puikus Front-end programuotojas ir ieškai iššūkių? “Spectro Finance” turi laisvą vietą kaip tik tau! Siūlome darbą jauname ir energingame tarptautiniame kolektyve, tobulėjimo ir mokymosi galimybes bei atlyginimą kuris yra bent 10% didesnis, nei tavo dabartinis.

Būsi atsakingas už Front-end modulių kūrimą, UI ir UX sprendimų įgyvendinimą, svetainės funkcionalumo tobulinimą.

Reikalavimai

* Gebėti dirbti su Play Framework, Scala templates, Bootstrap, SASS, HTML5, webpack, npm;
* Išmanyti Javascript (Vue.js, Gulp.js, jQuery);
* Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
* Gerai mokėti anglų kalbą.

Bonus taškai
* Photoshop įgūdžiai;
* Naujų pasiūlymų ir idėjų generavimas;
* Geri analitiniai sugebėjimai.

Įmonė siūlo

* Didesnę algą ir įdomų darbą;
* Modernų ofisą, neformalią aplinką ir lanksčias darbo valandas;
* Draugišką kolektyvą;
* Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
* Keliones ir renginius.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.
Alga (bruto):
nuo 1000 iki 2200 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Front-end programuotojas

Spectro Finance, UAB

Spectro Finance vysto inovatyvius elektroninių mokėjimų sprendimus. Šiuo metu įmonė valdo SpectroCoin.com ir SpectroCard.com projektus. SpectroCoin.com tai bitcoin keitykla, piniginė bei įmokų surinkimo sprendimas, SpectroCard.com tai virtuali MasterCard mokėjimo kortelė skirta atsiskaityti internetu. Mūsų komanda susideda iš 20 IT ir finansų specialistų, kurie dirba Vilniaus ir Kauno ofisuose.

Peržiūrėti įmonės profilį >