Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #312134

FULL STACK PHP PROGRAMUOTOJAS

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  •     Analizuoti vartotojų poreikius, rinkti ir derinti vartotojų reikalavimus naujoms aplikacijoms ar jų pakeitimams
  •     Kurti, vertinti ir rekomenduoti sprendimus, atitinkančius vartotojų poreikius bei aplikacijų galimybes, ruošiant funkcines ir technines specifikacijas, galimybių studijas ir konkursų dokumentus
  •     Įgyti ir palaikyti IT aplikacijų ir atitinkamų verslo procesų žinias, užtikrinant informacinių sistemų strategijos ir rekomenduojamų sprendimų įgyvendinimą bei pakeitimų suderinamumą su egzistuojančiomis verslo aplikacijomis
  •     Dalyvauti verslo sistemų kūrimo bei vystymo projektuose
  •     Užtikrinti pagrindinių įmonės verslo sistemų nepertraukiamą veikimą, spręsti su sistemomis susijusius incidentus bei problemas
  •     Valdyti aplikacijų pakeitimų paketus
  •     Nuolat tobulinti įgūdžius, pasinaudojant naujais įrankiais ir technologijomis, tokiu būdu didinant asmeninį produktyvumą

Reikalavimai

  •     Aukštasis išsilavinimas IT srityje
  •     2+ metų patirtis taikomųjų web aplikacijų ir duomenų bazių kūrimo srityje
  •     2+ metų patirtis Drupal
  •     Puikios WEB technologijų žinios ir darbo su jomis patirtis (PHP, HTML, CSS, JavaScript,)
  •     Patirtis Oracle duomenų bazių programavimo srityje (SQL, PL/SQL, procedūros, funkcijos, trigeriai ir pan.)
  •     IT sistemų projektavimo patirtis, finansų srities žinios - privalumas
  •     Puikūs analitiniai gebėjimai

  •     Mūsų IT komandos išskirtinumas – plačios atsakomybių ribos – būsite arti verslo, matysite aiškią savo sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę
  •     Galėsite inovuoti verslo vystymo tikslais
  •     Savarankiškai priiminėsite sprendimus
  •     Dirbsite AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje, SCRUM komandose
  •     Galėsite augti įvairiose kompetencijose bei įvairiais lygiais (LD Dev komandos apima daug skirtingų sričių)
  •     Galėsite plačiai panaudoti turimas technines kompetencijas, dalyvaujant skirtinguose plataus profilio projektuose Baltijos šalių mastu
  •     Vidinės karjeros galimybės (2016 m. 30proc. Talentų programos dalyvių buvo IT žmonės)
  •     Mokymai, sertifikatai – visos galimybės formuoti savo tobulėjimo planą
  •     Motyvaciniai patyriminiai renginiai
  •     Sporto užsiėmimai (tinklinis, dviračiai, „ŽingsniuOK“, stalo ir ne tik futbolas, kt.)
  •     Įvertinimas už jūsų iniciatyvumą

Taip pat:

  •     Įvedimo programa naujam darbuotojui
  •     Profesionali komanda
  •     Rinkos tyrimais pagrįstas konkurencingas atlygio paketas

Darbo skelbimo numeris
#312134
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!