Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165852

Futbolo klubo administratorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jeigu turi panašaus darbo patirties, patinka futbolas, siūlome administruoti vaikų ir jaunimo futbolo klubui.

Futbolo klubo veiklos ADMINISTRAVIMAS ir sėkmingas veiklos vystymas :
sporto klubo administravimas ir veiklos valdymas
treniruočių ir varžybų grafikų, kelionių derinimas
www ir Facebook svetainių administravimas

Reikalavimai

darbo su MS Office paketu įgūdžiai;
orientacija į rezultatą, analitiniai gebėjimai, savarankiškumas, gebėjimas aiškiai dėstyti mintis, racionalumas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir kūrybingą darbą mėgstamo sporto šakoje;
Atlygį pagal kompetenciją ir pasiektus rezultatus;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#165852

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2012 m. spalio 5 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 5 d.

FK „Granitas“ – Vilniuje įsikūręs šalies I –osios lygos futbolo klubas ir kartu viena stipriausių šalyje vaikų futbolo mokykla, kurioje treniruojasi gabiausi ir talentingiausi šalies jaunieji futbolininkai, o klubą palaiko visi neabejingi futbolui Vilniaus apskrities gyventojai. Klubas kartu yra ir vilniečių sportinės veiklos ir laisvalaikio organizatorius, besirūpinantis vaikų ir suaugusiųjų bendruomenės narių užimtumu bei aktyviai dalyvaujantis jos socialinėje veikloje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!