Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #86184

Futbolo komandos administratorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jeigu turi panašaus darbo patirties, esi verslus administratorius, patinka futbolas, siūlome administruoti vaikų ir jaunimo futbolo komandai.

Futbolo komandos veiklos ADMINISTRAVIMAS :
treniruočių ir varžybų grafikų, kelionių derinimas
paramos futbolo klubui paieška ir organizavimas

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Puikus anglų kalbos mokėjimas ( raštu ir žodžiu )
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas
Aistra futbolui ir meilė jaunimui
Asmeninė branda
Vairavimo patirtis

Įmonė siūlo

Įdomų ir kūrybingą darbą mėgstamo sporto šakoje
Atlygį pagal kompetenciją ir pasiektus rezultatus kartu su komanda

Darbo vieta : N.Vilnia

Papildoma informacija

Jūsų CV, kuris atitiks mūsų keliamus reikalavimus, išvardintus darbo skelbime, mielai laukiame : aukse.glavinskiene@gmail.com

Darbo skelbimo numeris
#86184
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!