Naujausi skelbimai

Futbolo komandos vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104684

Darbo skelbimo numeris

104684

Darbo aprašymas

Jeigu turi panašaus darbo patirties, esi verslus vadybininkas, patinka futbolas, siūlome administruoti vaikų ir jaunimo futbolo komandai.

Futbolo komandos veiklos ADMINISTRAVIMAS ir sėkmingas veiklos vystymas :
paramos futbolo klubui paieška ir koordinavimas
sporto klubo administravimas ir veiklos valdymas
perspektyvių žaidėjų paieška
treniruočių ir varžybų grafikų, kelionių derinimas

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Puikus anglų kalbos mokėjimas ( raštu ir žodžiu )
Panašaus darbo patirtis virš 2 metų ir supratimas apie futbolo komandos administravimą
Išmanyti marketingo vadybą
Verslumas
Asmeninė branda
Vairavimo patirtis

Įmonė siūlo

Įdomų ir kūrybingą darbą mėgstamo sporto šakoje
Atlygį pagal kompetenciją ir pasiektus rezultatus kartu su komanda

Darbo vieta : N.Vilnia

Papildoma informacija

Atrankoje dalyvauja tik atitinkantys reikalavimus kandidatai.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 19 d.

Futbolo komandai "GRANITAS" VŠĮ ( vaikų nuo 6 metų ir paauglių iki 19 metų, žaidžiančių 2 lygoje ) reikalingas