https://www.cvmarket.lt/45184

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45184

Gamtos apsaugos ir taršos kontrolės skyriaus vedėjo pavaduotojas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vedėjo pavaduotojo pareigybė reikalinga vykdyti Valstybinės aplinkos apsaugos inspekcijos (toliau – Inspekcija) uždavinius, organizuoti numatytų aplinkos apsaugos tikslų ir prioritetinių priemonių įgyvendinimą, koordinuoti ir prižiūrėti regionų aplinkos apsaugos departamentų veiklą aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės ir aplinkos kokybės valdymo klausimais, metodiškai vadovauti regionų aplinkos apsaugos departamentams vykdant šią veiklą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą fizinių mokslų studijų srities chemijos krypties, biomedicinos mokslų studijų srities biologijos, ekologijos ir aplinkotyros krypties, technologijos mokslų studijų srities aplinkos inžinerijos krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinis laipsnis); mokėti anglų kalbą pažengusiojo vartotojo lygmens B1 lygiu; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, Internet Explorer; turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį aplinkos apsaugos srityje; gebėti valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą bei sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu; išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos bei teisės aktų rengimo taisykles; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais aplinkos apsaugą ir gamtos išteklių naudojimą bei aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 13

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Teisės ir personalo skyriuje, 814 kab., A. Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilniuje.


Išsamesnė informacija: (8 5) 275 6915

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45184
Jūs kandidatuojate į:
Gamtos apsaugos ir taršos kontrolės skyriaus vedėjo pavaduotojas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!