Gamybos cecho pamainos viršininkas (-ė)

Maxima LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

326969

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
GAMYBOS CECHO PAMAINOS VIRŠININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Maisto gamyba
Miestas:
Kaunas
Adresas:
Savanorių pr. 255

Darbo pobūdis:
- produkcijos gamybos organizavimas kepykloje;
- gamybos cecho pamainos darbo organizavimas;
- gamybos žaliavų ir taros papildymas kepykloje;
- užsakymų bei produkcijos išvežimo į parduotuves kontrolė.
Reikalavimai:
- maisto gamybos procesų, technologijų, reikalavimų ir įrangos išmanymas;
- darbo patirtis maisto gamybos ceche.
Mes siūlome:
- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- kompetenciją atitinkantį stabilų darbo užmokestį;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 61157, el.p. indre.girdzijauskiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2018-03-05

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!