Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1189354

Gamybos darbuotojas (-a) spaustuvėje

CVMarket.lt klientas
Gargždai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome dvi darbo pozicijas:

  • Rankiniai darbai - lipdukų klijavimas
  • Palečių pakavimas
  • Operatoriaus padėjėjo darbai
  • Darbas pamainomis nuo 06:00 iki 14:00 arba 14:30 iki 23:00

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir tobulėti;

  • Vidurinis arba profesinis išsilavinimas.

  • Privalumas - patirtis gamybos įmonėse.

Įmonė siūlo

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Darbas pamainomis po 8 val./dieną, 40 val./savaitę
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos kategorijų sistemą;
  • Galima dirbti kaip pagrindinį darbą arba derinti kaip papildomą darbą

Darbo skelbimo numeris
#1189354
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!