Naujausi skelbimai

Gamybos direktorius/-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105408

Darbo skelbimo numeris

105408

Darbo aprašymas

Gamybos direktorius yra atsakingas už ITAB Novena gamybos funkcijas, įskaitant tiekimą, planavimą ir gamybos procesą.

Reikalavimai

  • universitetinis išsilavinimas techninėje srityje
  • 3-5 metų panašaus darbo gamyboje bei vadovavimo patirtis
  • teorinės ir praktinės žinios apie gamybos ir projektų įgyvendinimo procedūras
  • tiekimo ir subrangos sklandaus veikimo užtikrinimo žinios
  • geras anglų kalbų mokėjimas
  • kitų kalbų mokėjimas (rusų) būtų privalumas

Siūlome įdomų ir iššūkių kupiną darbą tarptautinėje ir nuolat besivystančioje įmonių grupėje su kvalifikaciją atitinkančiu atlyginimu bei karjeros perspektyvomis.

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško anglų kalba su nuoroda “Production Director” iki gegužės 6 dienos, 2011 el. adresu: vilnius@manpower.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 13 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 9 d.

Manpower Klientas – UAB ITAB (ITAB Novena) – pritaiko, kuria bei gamina prekybos įrangą ir specialius baldus pardavimo tinklams. Įmonė veikia Lietuvoje, Baltarusijoje bei per ITAB Group kompanijas Baltijos šalyse, Suomijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje bei Vokietijoje.

ITAB Novena gamykla Kaune gamina parduotuvių įrangą bei jos komponentus iš lakštinio plieno, plieno ir aliuminio profilių, vielos. Gamykla jau tapo pagrindiniu tiekėju mūsų didžiausiems klientams bei įdiegė naują gamybos liniją, kad klientams būtų suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos.